Studio M kozmetika in masaže

📍 Avtokozmetični saloni v Ljubljana

7.5

Studio M kozmetika in masaže je avtokozmetični salon, ki se nahaja v Ljubljani. Ponujajo široko paleto kozmetičnih storitev, od manikure in pedikure do obraznih in telesnih obdelav. Salon se ponaša s strokovnim osebjem in uporabo kakovostnih izdelkov, kar zagotavlja vrhunsko izkušnjo za vsakega obiskovalca.

Poleg kozmetičnih storitev Studio M ponuja tudi masaže, ki so zasnovane za sprostitev in lajšanje napetosti. Z zavzeto ekipo in prijazno atmosfero, je Studio M idealna izbira za vse, ki si želite poskrbeti zase in uživati v profesionalni oskrbi.

Značilnosti in storitve Studio M kozmetika in masaže

Od podjetja
  • Izreka se, da je v lasti ženske
Ponudba
  • Stranišče
Načrtovanje
  • Predhodne najave so priporočljive
Plačila
  • Debetne kartice
  • Kreditne kartice
  • Mobilna plačila prek povezave NFC
Parkiranje
  • Brezplačno parkirišče
  • Brezplačno parkirišče na ulici
  • Parkirišče na kraju samem

Studio M kozmetika in masaže je na mestu 14 od skupaj 27 avtokozmetični saloni v Ljubljana

Ocene strank

★★★★★
★★★★★

Studio M kozmetika in masaže ima oceno 4.8 od 5 na podlagi več kot 53 recenzije na Googlu

Urška Mastnak

Maša je izjemna, strokovna, natančna in zelo prijazna. V salonu se vedno počutim dobrodošlo. Masaže so vrhunske – že večkrat so mi pomagale odpraviti bolečine, hkrati pa so izjemno sproščujoče in učinkovite pri odpravljanju napetosti. Tudi kozmetične storitve so na najvišji ravni. Redno jih obiskujem in se vedno z veseljem vračam. Posebna pohvala in zahvala tudi celotni ekipi – prijaznim in strokovnim sodelavkam, ki vedno poskrbijo, da je obisk prijeten od prvega trenutka naprej.

Urška Mastnak ☆ 5/5
Sara Majstorović

Kvaliteta storitev je malce padla, 2x zapored razočarana saj zaposlujejo neizkušene nohtne stilistke. Punce so zelo prijazne vsekakor, a vseeno premalo natančne in temeljite.

Sara Majstorović ☆ 2/5
Maja Gorišek

Odličen salon. Profesionalne storitve in prijazno ter urejeno osebje. Priporočam!

Maja Gorišek ☆ 5/5
O u

Zelo priporočam, delajo zelo lepo strokovno in odlično.

O u ☆ 5/5
Laura Ivancic

Vedno najdejo kakšno luknjo zame, tudi zadnji trenutek za moje nohtke in prejmem super manikuro, ki dolgo zdrži! Plus redno skrbijo, da se moj poškodovan noht ne prelomi več! Natančne, spretne in hitre obenem! Zadovoljna tudi z maderoterapijo! Priporočam!👌👌👌👌

Laura Ivancic ☆ 5/5
Nina Vilić

Delajo daleč najlepše nohtke, sem hodim že skoraj dve leti in niti enkrat mi lak ni odstopil ali se odkrušil, obvezno pa se je treba opogumit in it na IPL tretma - toplo priporočam! Punce so super, storitve pa vrhunske in prav vsakič se veselim svojega naslednjega termina.

Nina Vilić ☆ 5/5
Kaja Cuden

Že več let redna strank in vedno zelo zadovoljna. Sama sem imela precej problematično kožo in z nego in svetovanjem Maše je koža sedaj lepa in nahranjena. Priooročam tudi oblikovanje obrvi in masažo!

Kaja Cuden ☆ 5/5
Oglejte si vse ocene

Informacije o Studio M kozmetika in masaže

Naslov

Studio M kozmetika in masaže se nahaja na naslovu: Jalnova ulica 70, 1000 Ljubljana, Slovenija

Telefon

Telefon za stik: Studio M kozmetika in masaže je +386 40 297 859

Spletna stran

Spletna stran podjetja Studio M kozmetika in masaže je: studio-mm.si

Delovni čas

Ponedeljek: 06:00–20:00
Torek: 06:00–20:00
Sreda: 06:00–20:00
Četrtek: 06:00–20:00
Petek: 06:00–20:00
Sobota: Zaprto
Nedelja: Zaprto

Kontaktirajte Studio M kozmetika in masaže

    Podobne alternative blizu Studio M kozmetika in masaže

    Go up